Uruchamiamy nowoczesne i funkcjonalne sklepy internetowe na naszej platformie RedCRM. Korzystamy z niej na co dzień, więc zależy nam, aby funkcjonowała sprawnie, była bezpieczna i dostosowana do naszych potrzeb.

Podobnie traktujemy naszych klientów, chcemy im zapewnić rozwiązanie, które zapewni optymalną pracę i nie naraz ich na utratę mienia i danych. Staramy się nie dopuszczać do pojawiania się błędów oprogramowania, a jeśli się pojawią natychmiast reagujemy. Zapewniamy ciągłość wsparcia i nie zostawiamy użytkowników narażonych na niebezpieczeństwa spowodowane przestarzałymi technologiami.

Każdy sklep posiada intuicyjny i przejrzysty panel zarządzania, gdzie klient będzie mógł zarządzać swoją działalnością. Dodawanie i edycja produktów, zmiany w treści stron, wstawianie nowych bannerów, obsługa zamówień, zarządzanie użytkownikami - to wszystko w jednym miejscu.

Gwarantujemy dostosowanie platformy do konkretnych celów i wyposażenie jej w niezbędne mechanizmy. Każde wymaganie klienta traktujemy indywidualnie i dostosowujemy lub tworzymy nowe elementy oprogramowania. Z nami na pewno dostaniesz funkcję, której potrzebujesz.

Posiadamy wiele integracji, m.in. z systemami płatności, dzięki czemu korzystający z Twojego sklepu szybko i bezpiecznie zapłacą za zakupy - a Ty zajmiesz się swoją pracą.