W oparciu o naszą autorską platformę RedCRM uruchamiamy dla naszych klientów responsywne i nowoczesne strony internetowe. Wiele lat doświadczeń zaowocowało powstawniem platformy, która jest wysoce efektywna, bezpieczna a do tego dopasowana do oczekiwań klienta.

Nasi klienci często porzucają darmowe rozwiązania np. WordPress ze względu na zbyt trudną (i kosztowną) konfigurację. Niestety takie są fakty. Darmowe rozwiązanie nie oznacza darmowego uruchomienia - trzeba uwzględnić koszt serwera, czasu pracy programisty, który wstępnie skonfiguruje stronę. A czy praca programisty kończy się z momentem upublicznienia strony w internecie? Otóż nie powinna. Gdyż oprogramowanie strony (tzw. skrypt) musi być na bieżąco aktualizowany, aby być odpornym na ataki oraz prawidłowo prezentować treść strony na nowych urządzeniach.

Te wszystkie problemy rozwiązuje nasza platforma, która jest cyklicznie przez nas aktualizowana w ramach wykupionej licencji. Nie pozostawiamy naszych klientów w momencie uruchomienia strony, ale na bieżąco monitorujemy jej działanie, reaguje i aktualizuje oprogramowanie, aby była odporna na ataki.

Czy na pewno masz czas i pieniądze, aby próbować uruchamiać tzw. darmowe skrypty (WordPress, Joomla, Drupal, etc.)?